Põhiline Muu Kuidas saada päevavalgusega sillerdavaid kilde surnuks

Kuidas saada päevavalgusega sillerdavaid kilde surnuks

Kui soovite enne järgmist Dead by Daylight seanssi laadida õpetatavaid hüvesid, vajate mõnda killukest. Irisevate kildude kätte saamine on üks peamisi viise, kuidas oma iseloomu tasandada.

Kui olete selles mängusiseses vääringus uus või kui teil on vaid mõningaid küsimusi sillerdavate kildude kohta, olete õiges kohas.

Siit saate teada, miks otsivad DBD-mängijad neid killukesi nii kõrgelt kui ka madalamalt ning avastage mõned strateegiad, et neid veidi kiiremini kätte saada.

Pärast 2.0.0 plaastri integreerimist 2016. aastal oli Dead by Daylight mängijatel ka uus viis mängu edenemiseks: mängija tase.

See funktsioon esindab teie kontol tehtud üldisi edusamme, sealhulgas kõiki märke, mida kasutate seansi jooksul mängimiseks. Mängija taseme tõstmine sõltub XP-st või katsepunktidest või rituaalidest, mida pakutakse iga päev ja nädalas.

Iga kord, kui prooviversiooni sooritate, arvutab mäng XP erinevate tegurite põhjal, näiteks:

vaata, mis inimestele instagramis meeldib

1. Embleemide kvaliteet

Nagu te võib-olla juba teate, võite mängu mängides erinevate ülesannete jaoks embleeme teenida. Need embleemid asusid mängu esmakordsel käivitamisel eelmise verepunktisüsteemi asemele. Võite teenida erinevaid embleeme sõltuvalt sellest, kas mängite ellujäänuna või tapjana ja need vastavad otseselt seansi eest teenitud XP-le.

Ühesõnaga, mida rohkem embleeme saad ja mida kvaliteetsem, seda rohkem sillerdavaid kilde teenid. Tegelik killukeste arv, mille võite embleemipunktide põhjal koguda, on siiski suhteliselt tühine, nii et ärge arvestage seda matšide mängimisel peamise tegurina.

See on väga keeruline punktisüsteem, kuid kui soovite punktide täielikku jaotust embleemi kohta, on DBD Gamepedia veebileht suurepärane allikas.

2. Kokku mängitud aeg

Lisaks embleemidele kulub mängul lõpptulemuse ja seega sillerdava killukese väljamakse võrdlemiseks ka kogu vaadeldavas katses elatud aeg. Saad umbes ühe killu sekundis mängitud ajast.

Maksimaalne XP summa 10-minutilise mängu kohta on 600 XP. Kui ületate selle 10-minutilise piiri, ei teenita te enam XP jaoks aega.

Miks on XP killude hankimisel oluline?

Sillerdavate kildude teenimine on otseselt seotud teie tasemega. Iga kord, kui taset tõstate, saate XP kohta kindla arvu kilde. Eeldage, et teenite keskmiselt 0,072 killukest XP kohta, välja arvatud sellised boonused nagu 300 XP, mida saate päeva esimese mängu eest.

Näiteks võite hakata kilde teenima 2. tasemel. Kui soovite teenida 50 kildu, peate prooviversioonil teenima 720 XP. 3. tasemel tõuseb see 65 kildu eest 900 XP-ga.

Oluline on märkida, et killud ei ole piiratud ja te teenite jätkuvalt umbes 0,072 killu XP kohta, kuni jõuate tasemele 99.

Kui olete läbinud 99. taseme, saate pühendumuse taseme ja teie mängija tase taastub uuesti 1. tasemele.

Kuidas saada päevavalguses kiirelt sillerdavaid kilde surnuks

Traditsiooniline viis sillerdavate kildude saamiseks DBD-s on jahvatamine, kuid kannatamatud mängijad võivad põldudel põldu viljeleda, et neid veidi kiiremini kätte saada.

Põlluharimistehnikad on mängukogukonna poolt tavaliselt pahaks pandud, kuna mõned mängijad peavad seda petmiseks. Kuid kui soovite tõesti killukesi hankida (palju) tööd tegemata, siis siin on mõned võimalused:

1. meetod - mängi tapjana ja mine AFK-na (klaviatuurist eemal)

See meetod on täpselt selline, nagu see kõlab. Alustage matši sinuga kui tapja, leidke peidetud nurk ja minge mõneks ajaks klaviatuurist eemale. See võib tunduda veidi ebaeetiline, kuid pidage meeles, et mäng premeerib peamiselt mängus veedetud aega ja mitte tingimata selle eest, mida teete või oma oskuste taset mängides.

See on üks lihtsamaid viise sillerdavate kildude XP kasvatamiseks:

1. Leidke vaste, kes on tapja, kasutades nuppu Otsi vastet.
  2. Minimeerige mängu oma ekraanil.
  3. Mine tee päriselus umbes 10 minutit midagi muud.
  4. Tulge mängu juurde tagasi, et koguda oma raskelt teenitud XP.

2. meetod - uuendage oma mängustrateegiat

Võite ka mängu mängida ja kogu AFK muredest mööda minna, värskendades mängimise ajal oma strateegiat. Oma võimalike punktide maksimeerimiseks pidage neid asju meeles:

1. Hoidke tikud alla 10 minuti pikkused. Pärast seda on XP-s ajaraiskamine, kuna mängitud aja eest ei teenita midagi.
  2. Keskenduge embleemide hindamisele turvalisemates kategooriates, nagu totemite puhastamine, meeskonnakaaslaste tervendamine ja generaatorite remont, et suurendada teie võimalusi kogu 10 minuti jooksul ellu jääda. Pidage meeles, et see pole argpükslik, see on teie aja nutikas kasutamine.

Kuidas saada päevavalguses rohkem sillerdavaid kilde surnult

Mäng premeerib mängimiseks kulutatud aega, nii et kõik toimingud, mis pikendavad teie mängu 10-minutilise märgini, aitavad mängu lõpus rohkem killukesi anda. See hõlmab selliseid asju nagu:

1. 10-minutise märgi vältel elus püsimine ja veendumine, et surete või mäng selle mängu juures lõpetate.
  2. Tegelege ainult madala riskiga tegevustega, mis annavad punkte, näiteks Hex-totemi puhastamine 50 punkti eest või 20 punkti ellujäänu lahtihaakimise eest.
  3. Keskenduge Lightbringeri, Heatahtliku ja Katkematu sillerdava taseme embleemide saavutamisele. Vältige Evaderi embleemi kõrgeima auastme saavutamist, sest jälitamised piiravad tõsiselt teie võimalusi jõuda 10-minutise märgini.

Kuidas veeta sillerdavaid kilde päevavalguses surnuna

Iirisevaid kilde saate kasutada mitmel viisil. Esimene on vahetada need saladuste pühamu õpetatavate hüvede vastu. Hüved maksavad umbes 2000 kildu, spetsiifiliste DLC-de külge seotud 2700 kildu.

Üldiselt on igal külastusel neli juhuslikku hüve ja neid värskendatakse iga nädal kolmapäeviti kell 00:00 UTC / GMT.

Kildude abil saate ka DBD poest omandis olevate tähemärkide jaoks märke ja nahku osta.

Kuidas saada päevavalguses sillerdavaid embleeme surnuks

Irisevad embleemid on erinevate toimingute kogunemine matši ajal. Nii ellujäänul kui ka tapjal on oma komplekt saavutatavaid embleeme.

Näiteks on teil ellujäänu märgina juurdepääs neljale eraldi embleemikategooriale:

1. Lightbringer - sellised toimingud nagu generaatori remont ja totemite puhastamine
  2. Katkematu - matši ellujäämisaeg
  3. Heatahtlik - teiste ellujäänute tervendamine või lahtihaakimine
  4. Evader - tapja tagaajamine ilma kahju tekitamata

Iga embleemi auaste, välja arvatud Katkematu, sõltub sellest, kas saite matšil võimalikult palju punkte. Sel juhul tasandub embleem katkematu, saadesvähemaltpunktide arv kategooria toimingu kohta.

Kui mängite tapjana, saate olenevalt oma tegevustest omandada ka erinevates kategooriates olevaid embleeme. Killeri embleemide hulka kuuluvad:

1. Väravavaht - aeg kulus generaatori remondi aeglustamiseks
  2. Pühendunud - ellujäänute ohverdamine ja tapmine
  3. Pahatahtlik - paranemise katkestamine, teiste mängijate üksteist aitamise takistamine, ellujäänute haakimine
  4. Tagaajaja - ellujäänute leidmine ja jälitamine

Erinevalt ellujäänute embleemidest on iga tapja embleemi eesmärk saada igas embleemikategoorias võimalikult palju punkte.

Saate saavutada iga embleemi erineva astme või taseme nii ellujäänute kui ka tapjate jaoks. Punktid ja protsendiläved varieeruvad, kuid võimalikud matšid on matši abil järgmised: pronks, hõbe, kuld ja sillerdav. Kui otsite rohkem kilde, on Iridescent Embleem see, mida soovite võimalikult paljudes kategooriates.

Täiendavad KKK-d

Kuidas on kõige parem saada päevavalguses surnud sillerdavaid kilde?

Parim viis sillerdavate kildude saamiseks Dead by Daylight'is on mängu mängimine. Mäng premeerib mängijaid mitte tingimata oskuste, vaid selle järgi, kes sellele aega panustab. Seega, mida rohkem aega mängu kulutamiseks kulutate, seda tõenäolisemalt teenite XP-d, mis võib minna sillerdavate killukeste suunas.

Kas saate päevavalguses osta surnud sillerdavaid kilde?

Ei, te ei saa osta sillerdavaid kilde. See valuuta vorm on viis premeerida mängijaid aja eest, mille nad veedavad mängus lihvides. Killud sõltuvad seetõttu XP-st, mille te mängu jooksul teenite.

Mitu sillerdavat kildu taseme eest saate päevavalguses surnuna?

Kildude täieliku jaotuse taseme suurendamise kohta leiate Gamepedia lehelt. Põhimõtteliselt teenite mängus keskmiselt 0,072 kildu XP kohta. Kui teil on tasemelt 4 tasemele 5 hüpata 1200 XP, võite oma konto tasandamiseks oodata umbes 85 kildu.

Kas päevavalguses on surnud sillerdavaid kilde?

Värskeimad võrgus saadaval olevad häkkimised lappiti värskenduse 2.0.0 seisuga ja mängijad ei räägi enam uutest häkkimistest veebis. Midagi hiljutise leidmiseks peate veebist üsna sügavalt otsima, kuna häkkerid ei taha, et arendajad sellest tuult saaksid.

Samuti on oluline märkida, et mitte ainult mängu häkkimine, mida teised kogukonna mängijad pahaks panevad, on see ka ebaseaduslik ja võib põhjustada püsiva keelu. Kui otsustate häkkimise proovida, siis ärge tehke seda endale olulisel kontol.

Kui kaua võtab aega 9000 sillerdava kildu saamine?

DBD Gamepedia veebisaidi andmetel peate mängima umbes 140 mängu 10-minutilise mängu jooksul. Kokku on see umbes 23 tundi mängimist, olenevalt sellest, kui palju XP-d mängu kohta saate.

Mis on päevavalguse saladuste sära tõttu surnud?

Saladuste pühamu on koht, kus saate õpetatavad hüved varustada oma lukustamata märkidega. Saate osta 2000 sillerdava killuga õpetatavaid hüvesid. Jälgige iganädalasi värskendusi.

Kuidas te XP-d päevavalguses surnud talus põlete?

Mängu mängides saate kõige rohkem XP-d. Hoidke matše 10-minutiliste või vähemate pikkustega ja proovige kogu 10-minutise aja jooksul ellu jääda (või jätkake mängu, kui olete tapja). Iriseva taseme embleemide hankimine võib aidata, kuid see ei anna nii palju XP-d kui see maagiline 10-minutiline märk.

Harjuta lihvimisega

Kui soovite, et õpetatavate hüvede ostmiseks või tegelaste avamiseks rohkem sillerdavaid kilde oleks, on ainus kindel viis selleks mängu mängida. Häkkeid lappitakse peaaegu kohe, kui need on avalikustatud ja seda tüüpi mängu ei saa tegelikult kasvatada.

Pidage meeles, et peate lihvides nutikalt mängima. Keskenduge strateegiale, mis annab maksimaalse XP ja proovige mängus püsida kogu 10 minutit (ei rohkem ega vähem), et pigistada igast kohtumisest iga viimane punkt.

selged andmed kodi tulepulga kohta

Millise meetodi järgi leidsite kõige rohkem XP-d ja sillerdavaid kilde? Räägi meile sellest allpool olevas kommentaaride jaotises.

Huvitavad Artiklid

Toimetaja Valik

Luba Google Chrome'is vahekaardi otsingufunktsioon
Google Chrome'i vahelehtede otsingu funktsiooni lubamine Google püüab pidevalt parandada brauseriga kasutajakogemust paljude avatud vahelehtedega. Võib-olla mäletate hiljuti üle vaadatud keritava vahelehe valikut. Siin on veel üks samm samas suunas - uus juba vahekaardiotsingu funktsioon
Kuidas ravida pimendatud jäsemeid Tarkovist põgenemisel
Escape from Tarkov on suhteliselt uus battle royale stiilis mäng, mis on tõenäoliselt üks žanri realistlikumaid. Erinevalt enamikust teistest Battle Royale'i mängudest on Tartkovist põgenemisel eesmärk jõuda väljavõtmispunkti, mitte
Sissetulevate kõnede mitte vastuvõtmine iPhone 6S / 6S Plusiga – mida teha?
Kui teie iPhone 6S-iga telefonikõnesid ei saa vastu võtta, võib see olla väga murettekitav. Võib-olla ootate erilist või olulist kõnet, kuid te ei saa midagi, kuid inimene ütleb, et ta proovis teile helistada
Kuidas muuta oma profiili privaatseks Facebookis
https://www.youtube.com/watch?v=GOg5i0xk_Jk Facebook on vaikimisi seadistatud kogu teie teave avalikuks tegema. Aga mis siis, kui soovite oma profiili privaatsena hoida ja rohkem kontrollida teiste Facebooki kasutajate üle, kes seda pole